HTTP Client Manager (9.3.1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
