HTTP Client Manager (9.3.1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Read more
he: קראו עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Location
he: מיקום

en: Override
he: דריסה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Commands
he: פקודות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: URI
he: כתובת URI

en: Execute
he: ביצוע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
