HTTP Client Manager (9.3.1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Required
ps: غوښتى

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
