HTTP Client Manager (9.3.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
