HTTP Client Manager (9.3.12) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Read more
da: Læs mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Required
da: Obligatorisk

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Location
da: Lokation

en: Example
da: Eksempel

en: Override
da: Overskriv

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Commands
da: Kommandoer

en: Parameters
da: Parametre

en: Query
da: Forespørgsel

en: Default value
da: Standardværdi

en: Execute
da: Kør

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Web services
da: Web-services
