HTTP Client Manager (9.3.2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Yes
ca: Sí

en: Required
ca: Necessari

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Location
ca: Localització

en: Example
ca: Exemple

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Execute
ca: Executa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Web services
ca: Serveis web

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
