HTTP Client Manager (9.3.2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Required
fa: اجباری

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Location
fa: مکان

en: Override
fa: بازنویسی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
