HTTP Client Manager (9.3.2) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Override
fil: Ipasawalang-bisa

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
