HTTP Client Manager (9.3.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
