HTTP Client Manager (9.3.2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Required
pl: Wymagane

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Location
pl: Położenie

en: Example
pl: Przykład

en: Override
pl: Nadpisz

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Commands
pl: Polecenia

en: Parameters
pl: Parametry

en: All posts
pl: Wszystkie wpisy

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Web services
pl: Usługi web

en: parameters
pl: parametry
