HTTP Client Manager (9.3.3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
