HTTP Client Manager (9.3.4) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Required
hr: Nužno

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Location
hr: Lokacija

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Parameters
hr: Parametri

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Execute
hr: Izvrši

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Web services
hr: Mrežni servisi
