HTTP Client Manager (9.3.5) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Location
af: Ligging
