HTTP Client Manager (9.3.6) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Location
eo: Loko

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
