HTTP Client Manager (9.3.6) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Location
gl: Localización

en: Example
gl: Exemplo

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Execute
gl: Executar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Web services
gl: Servizos web
