HTTP Client Manager (9.3.6) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Required
nn: Påkrevd

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Location
nn: Stad

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Web services
nn: Nettjenester
