HTTP Client Manager (9.3.6) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Location
vi: Vị trí

en: Example
vi: Ví dụ

en: Override
vi: Ghi đè

en: All posts
vi: Tất cả các bài gửi

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Execute
vi: Thực hiện

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Web services
vi: Dịch vụ web
