HTTP Client Manager (9.3.8) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Location
jv: Lokasi

en: Example
jv: Contoné

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Web services
jv: Layanan web
