HTTP Client Manager (9.3.9) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Location
bg: Местоположение

en: Execute
bg: Изпълни

en: Back to list
bg: Списък

en: Web services
bg: Уеб услуги
