HTTP Client Manager (9.3.9) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Required
fr: Requis

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Location
fr: Emplacement

en: Example
fr: Exemple

en: Override
fr: Supplanter

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Parameters
fr: Paramètres

en: All posts
fr: Toutes les contributions

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Execute
fr: Exécuter

en: Back to list
fr: Retour à la liste

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Web services
fr: Services Web

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
