HTTP Client Manager (9.3.11) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Header
mg: Lohan-pejy
