HTTP Client Manager (9.3.11) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
