HTTP proxy (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Port
el: Θύρα

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις

en: About
el: Περί
