HTTP proxy (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Port
ja: ポート

en: Exceptions
ja: 例外

en: Server
ja: サーバー

en: About
ja: アバウト

en: User agent
ja: ユーザエージェント
