HTTP proxy (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
