HTTP proxy (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Port
oc: Pòrt

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: About
oc: A prepaus
