HTTP proxy (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Port
ru: Порт

en: Exceptions
ru: Исключения

en: Server
ru: Сервер

en: About
ru: Информация
