HTTP proxy (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Port
vi: Cổng

en: Exceptions
vi: Ngoại lệ

en: Server
vi: Máy chủ

en: About
vi: Giới thiệu
