HTTP proxy (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Exceptions
de: Ausnahmen

en: About
de: Über

en: User agent
de: User-Agent
