HTTP proxy (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Port
gl: Porto

en: Exceptions
gl: Excepcións

en: Server
gl: Servidor

en: About
gl: Información
