HTTP proxy (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Port
th: พอร์ต

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น

en: About
th: เกี่ยวกับ
