HTTP Response Headers (3.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
