HTTP Response Headers (3.0.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Conditions
bs: Uslovi
