HTTP Response Headers (3.0.3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Name
fil: Pangalan

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel
