HTTP Response Headers (3.0.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
