HTTP Response Headers (3.0.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
