HTTP Response Headers (3.0.3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: Conditions
pl: Warunki

en: description
pl: opis

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
