HTTP Response Headers (3.0.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Roles
te: పాత్రలు
