HTTP Response Headers (3.0.3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Roles
vi: Vai trò

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: description
vi: mô tả

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Not restricted
vi: Không hạn chế

en: Restricted to certain pages
vi: Hạn chế đối với một số trang
