HTTP Response Headers (3.0.5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች
