HTTP Response Headers (3.0.5) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Conditions
ar: الشروط

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
