HTTP Response Headers (3.0.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли
