HTTP Response Headers (3.0.5) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
