HTTP Response Headers (3.0.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Active
gl: Activo

en: Conditions
gl: Condicións

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas
