HTTP Response Headers (3.0.5) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
