HTTP Response Headers (3.0.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Conditions
he: תנאים

en: description
he: תיאור

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
