HTTP Response Headers (3.0.5) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: Active
nl: Actief

en: Roles
nl: Rollen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: description
nl: beschrijving

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Header value
nl: Kopwaarde

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
