HTTP Response Headers (3.0.5) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky
