HTTP Response Headers (3.0.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge
