HTTP Response Headers (3.0.5) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге
